Kollégiumunk a Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskolájának és Szakiskolájának önálló telephellyel rendelkező kollégiuma.

A kétszintes kollégiumi épület az iskolával közös udvarban van, 208 kollégista számára tud otthont nyújtani (104 fiú, 104 lány) szűkös elhelyezés mellett, az iskola közelségéből adódó feltételek kiaknázásával (sportudvar, tornaterem, könyvtár). (fényképek)

Az iskola a mezőgazdasági és élelmiszeripari szakterületek alapszakmáit képviseli a térségben. A regionális feladatellátásból következik, hogy nagyon sok (több mint 80) helyről érkeznek diákok az iskolába és a kollégiumba, ezért arányaiban magas a kollégista tanulók száma, 35 %.

Tanulók

Kollégiumi nevelőtestület

Szervezeti felépítés

A kollégium működési feltételei